Jesteś tu: Home > Kursy i szkolenia
echo $page['tytul_link'][0]

CENTRUM SZKOLENIOWE STREFA SPORTU RADEK SŁODKIEWICZ

ZAPRASZAM NA KURSY INSTRUKTORSKIE (INSTRUKTOR SPORTU SPECJALIZACJA TRENER SIŁOWNIA) SZKOLENIA Z ZAKRESU TRENINGU DIETY I SUPLEMENTACJI

ORGANIZUJEMY KURSY NA INSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH SPECJALIZACJA KULTURYSTYKA Z ELEMENTAMI TRENERA PERSONALNEGO. CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ WSZYSTKIEGO CO POTRZEBNE W PÓŹNIEJSZEJ PRACY W SIŁOWNI LUB W KLUBACH SPORTOWYCH-ZAPRASZAM DO NAS. WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. 515 297 077 I NA STRONIE INTERNETOWEJ kursyslodkiewicz.edu.pl

 

 

Organizuje również treningi pokazowe i pokazy kulturystyczne z moją osoba jak również wraz z najlepszymi polskimi kulturystami.

Jesli jesteście zainteresowani dzwońcie pod nr 515-297-077


 

ZAPRASZAM NA KURS INSTRUKTORSKI

 Sport i wysiłek fizyczny to moja pasja od najmłodszych lat a kulturystyka i sporty siłowe to coś co szczególnie pokochałem i z czym jestem związany od ponad dwudziestu lat…Ostatnie lata byłem związany z różnymi instytucjiami szkoleniowymi prowadząc liczne kursy instruktorskie i szkolenia związane z kulturstyką i dietetyką sportową, aż wreszcie postanowiłem wziąć sprawy w własne ręce i wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów sportów siłowych. Z moim wieloletnim doświadczeniem i wciąż poszerzającą się wiedzą i praktyką przyszedł czas na otwarcie własnego, niezależnego a co najważniejsze autorskiego Centrum Szkoleniowego STREFA SPORTU Radek Słodkiewicz. Kursy instruktorskie pozwolą mi w sposób profesjonalny przygotować przyszłych instruktorów, zapewniając im solidną bazę wiedzy oraz niezbędne umiejętności współpracy nawet z najbardziej wymagającymi klientami.
Moje kursy poza dużą dawką wiedzy teoretycznej oferują bardzo rozbudowana część praktyczna, poparta latami mojego doświadczenia w pracy zarówno z amatorami jak i z wieloma czołowymi zawodnikami startującymi w sportach sylwetkowych. Kursy te gwarantują solidne, specjalistyczne wykształcenie absolwentów oraz gruntowne przygotowanie do zawódu  instruktora.
Moja kadra szkoleniowa to ludzie wybrani przeze mnie w sposób bardzo przemyślany,  to ludzie w pełni poświęceni temu czym się zajmują i temu co kochają. Instruktorzy, trenerzy, zawodnicy, fizjoterapeuci, dietetycy, marketingowcy i specjaliści od współpracy w kontakcie bezpośrednim z klientem.
Poza kursami instruktorskimi już od dawna organizuję szkolenia specjalistyczne, o bardziej zawężonej tematyce, dla wszystkich osób chcących pogłębiać swoją wiedze – zarówno z technik treningowych jak i z zakresu dietetyki, suplementacji i przygotowania do zawodów.
Życzę wszystkim przyszłym absolwentom i uczestnikom moich kursów i szkoleń  samych sukcesów i spełnienia na drodze w doskonaleniu siebie jako trenera czy zawodnika! 
Szukajcie mnie na FB- Kursy Strefa Sportu Radek Słodkiewicz lub na stronie internetowej 
www.kursyslodkiewicz.edu.pl i pod nr tel 515 297 077
Do zobaczenia!

  Cena kursu:

 1450 zł

 

Część ogólna składa się tylko z teorii, jest prowadzona wyłącznie w formie nauczania metodą e-learning - do której materiał szkoleniowy każdy kursant pobiera po zalogowaniu się na stronie internetowej - a kończy się egzaminem pisemnym. Stanowi ona niezbędną podstawę do każdej kolejnej wybranej specjalizacji szkoleń instruktorskich. Program kursu ogólnego obejmuję m.in. anatomie człowieka, fizjologię wysiłku fizycznego oraz historię sportów siłowych w Polsce.

 

Część specjalistyczna składa się z części teoretycznej oraz związanej z nią części praktycznej i kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym. Wszystkie wykłady prowadzone są w formie stacjonarnej. Szkoleniowcy tej części kursu to ludzie z wieloletnim, bogatym doświadczeniem - instruktorzy, trenerzy, zawodnicy, fizjoterapeuci, dietetycy, marketingowcy czy specjaliści od współpracy w kontakcie bezpośrednim z klientem. Dzięki nim ta część kursu gwarantuje solidne a przede wszystkim praktyczne przygotowanie kursantów do zawodu instruktora. Chcemy ,żeby nasi absolwenci byli najlepsi i z dumą prezentowali najwyższe umiejętności.

 

Szkolenia są organizowane dla wszystkich chętnych chcących pogłębiać swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, w zależności o tematu szkolenia, niezależnie od uprawnień czy ukończonych kursów. Tematyka szkoleń jest różna dotyczy m.in. technik treningowych, dietetyki, suplementacji czy przygotowań do zawodów. Koniecznie śledźcie terminarz szkoleń i tematykę. Szkolenia odbywają się w różnych miastach więc, każdy może znaleźć dogodne miejsce i termin dla siebie - ZAPRASZAMY

 

Jeśli przeciętność nie jest dla Ciebie a Twoim celem nie jest tylko papier a rzetelna wiedza zapraszamy do nas! Chcesz być najlepszy-ucz się od najlepszych!